Розробка сайту

Потрібен сайт-візитка, чи інтернет-магазин? Ми гарантуємо Вам якісну та швидку розробку!

ЕТАПИ РОЗРОБКИ САЙТУ

АНАЛІТИКА
Занурюємося в специфіку бізнесу замовника, вивчаємо його бренд, продукт, аудиторію та конкурентів. Аналізуємо отримані дані. На основі цієї інформації складаємо технічне завдання, визначаємо цілі та завдання проекту.

АНАЛІЗ КОНКУРЕНТІВ
Використовуючи дані досліджень ринку та бізнесу замовника, розробляємо чіткий план-графік робіт. Складаємо кошторис робіт з реальними термінами та узгодимо його із замовником.

ДИЗАЙН
Підготовляємо дизайн-макети, де відображаємо всі структурні елементи сторінок сайту. Займаємось створенням унікального адаптивного дизайну та створюємо прототипи сторінок.

ВЕРСТКА І ПРОГРАМУВАННЯ
Програмування функціоналу будь-якої складності та створення адаптивної верстки для коректного відображення ресурсу на всіх браузерах та пристроях.

ТЕСТУВАННЯ
Перед складанням проекту замовнику проводимо фінальні тестування як в автоматичному, так і в ручному режимі. Перевіряємо ефективність роботи та швидкість завантаження сторінок.

ХОСТИНГ І ДОМЕН
Готовий веб-сайт переносимо на хостинг та допомагаємо з вибором доменного імені. Після цього проект вже повністю готовий до роботи. Надаємо замовнику всю необхідну документацію.

МИ ПРОПОНУЄМО

РОЗРОБКА LANDING PAGE

Лендінг (або односторінковий сайт) – це добре відомий спосіб пошуку клієнтів та запуску рекламної кампанії. Такий сайт, що складається всього з однієї сторінки, не містить зайвої інформації, лише лаконічний та яскравий опис товару чи послуги. З його допомогою можна швидко отримати дані про попит на товари та знайти покупців у перший день запуску.

РОЗРОБКА САЙТУ-ВІЗИТКИ

Сайт-візитка – це невеликий веб-ресурс, що складається з декількох сторінок, на яких представлена ​​основна інформація про компанію та її діяльність. Він є віртуальною візиткою для бізнесу та представляє фірму в інтернеті. Такий сайт зазвичай має до 5-7 сторінок і досить просту структуру: головна сторінка, прайс-лист із переліком товарів, інформація з оплати та доставки, контактні дані.

РОЗРОБКА КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Ми пропонуємо професійні послуги з розробки корпоративних сайтів будь-якої складності. За 4 тижні створимо проект з унікальним дизайном, зручною навігацією та логічною структурою. Цей веб-інструмент вважається одним із найкращих способів представлення компанії в інтернеті, створення позитивного іміджу та вибудовування грамотної комунікації зі співробітниками, клієнтами та партнерами.

РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Сучасні онлайн-магазини мають високу популярність і приносять власникам гарний дохід. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам не просто створити інтернет-магазини з нуля, а гарантувати замовникам запуск професійного інструменту продажу. Для цього наші фахівці постійно стежать за новими тенденціями та впроваджують у розробку ефективні сучасні технології.

Бажаєте замовити послугу?