Email-маркетинг – тренд чи необхідність?

email-marketing

Email-маркетинг на сьогоднішній день має велику популярність як додатковий метод залучення. Це ефективний інструмент для підвищення лояльності клієнтів до компанії, прояву інтересу до продукції або послуг та запам’ятовування бренду загалом.

Однак і користуватися цим інструментом маркетингу слід дуже обережно. Давайте розглянемо основні аспекти е-mail-маркетингу.

 

Цікавий контент

Ваші клієнти зацікавлені у отриманні корисної інформації. Тож чому б цим не скористатися і не почати формувати з ними постійні стосунки? Проаналізуйте свою цільову аудиторію: уточніть, що цікаво Вашим покупцям, складіть контент-план основних тематик, стежте за статистикою листів.

Рекламна інформація у листах має бути скоріше нативною («природною») і гармонійно вписуватися в лист. Намагайтеся не використовувати рекламу більше 20-25% усієї інформації. Тоді продажі проходять самі собою.

 

Яскраві заголовки

Перше, що бачить ваш клієнт, відкриваючи лист – це тема та ім’я адресата. Намагайтеся підібрати максимально інтригуючу тему.

Дамо кілька порад для створення тем листів, що «відкриваються»:

Задавайте питання. Як показує практика, теми з поставленим питанням мають вищий показник відкритості. Наприклад: “Як збільшити конверсію?”.
Використовуйте цифри. Підкріплюйте інформацію числовими даними. Наприклад: «23 способи створити текст, що продає».
Викликайте емоції. Використовуйте емоційне забарвлення теми листа: фрази на кшталт «важливо», «терміново», «наразі» тощо. привертають увагу. Наприклад: «Подвійний потік клієнтів прямо зараз».

Регулярність розсилок

Для формування лояльності до бренду компанії вкрай важливою є регулярність. Необхідно використовувати цілу систему «дотик» з передплатником. Розробте чіткий план контенту, структуруйте його за рубриками, вирішіть, як часто контактуватимете з клієнтом.

Не варто пропадати більше ніж на місяць, однак і не частуйте з листами, тому що можете швидко потрапити до чорного списку. У середньому достатньо одного листа на тиждень. Спостерігайте за статистикою, і ви зрозумієте, чого хоче клієнт.

 

Автоматизовані розсилки

Для зручності ведення розсилок є спеціальні послуги, які спрощують цей процес. Ви можете вибрати зручну дату та час відправлення листа, а також контролювати аналітику. Багато сервісів мають шаблони тригерних листів, які можна запускати за певним сценарієм (наприклад: кинутий кошик). І багато інших корисних функцій.

 

Розділіть базу передплатників на сегменти.

Структуруйте своїх передплатників на категорії, для яких повинен дотримуватися індивідуальний підхід. Тому розробте окремі стратегії ведення розсилки кожного з сегментів. І не забувайте про сплячих передплатників, які вже давно не відкривали листи.

 

Тестування та статистика

Якщо у Вас є чітка вистава цільової аудиторії, це ще не означає, що Ви підібрали максимально цікавий контент для неї. Створюйте кілька варіантів листів, заголовків, оформлення та тестуйте на своїх передплатниках. Вас дуже здивує відмінність результатів від найменших змін. Вже через кілька місяців вивчення переваг Вашої бази, Ви створите ідеальну розсилку.

Надіслати питання

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свій телефон і ми безкоштовно проконсультуємо Вас