Просування сайтів статтями

prodvizhenie-saytovstatyami

Розкрутка сайту сайту – це одна з найнадійніших в SEO методик. Вона забезпечує довготривалий результат при невеликих витратах, причому ефект досягається відразу за декількома напрямками.

Статейне просування — розміщення цікавих тематичних матеріалів на інших сайтах. У цих матеріалах дається посилання на проект, що просувається. Якщо майданчики для розміщення матеріалів підібрані правильно, а самі статті написані грамотно і корисні для користувачів, таке просування дає комплексний ефект.

  1. Залучення користувачів, які прочитали розміщені статті. Такі користувачі – не просто цільова аудиторія, зацікавлена ​​у ваших товарах чи послугах. Додатковою перевагою є той факт, що це — лояльна аудиторія, адже кожен користувач, що прийшов за таким посиланням, був зацікавлений розміщеною вами статтею.
  2. Підвищення позицій сайту у пошукових системах. Кожна розміщена стаття – це зовнішні посилання на ваш сайт. Такі посилання підвищують авторитет ресурсу «в очах» пошукових систем. Відповідно, позиції сайту у видачі покращуються.

Зрозуміло, просування сайтів статтями потребує професіоналізму та досвіду. Так важливо грамотно підібрати майданчики для розміщення (сайти, на яких будуть опубліковані статті), забезпечити написання якісних матеріалів, домогтися того, щоб розміщення статей давало максимальний ефект.
Щоб замовити статейне просування, достатньо зв’язатися з нашими співробітниками. Ми будемо раді надати вам всю необхідну інформацію, а також запропонувати зручне, якісне та вигідне обслуговування.

Надіслати питання

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свій телефон і ми безкоштовно проконсультуємо Вас