Що робити, якщо впала конверсія сайту?

0871ae8d-543c-4931-8a53-1e15405966dc

Низька конверсія сайту – це прямий показник неефективної роботи. Давайте розберемося, що впливає зниження конверсії сайту і як із цим боротися.

Причина 1. Нецільовий трафік

Залучаючи відвідувачів на сайт, важливо знати свою цільову аудиторію. Відсутність точної орієнтації на клієнта може залучити нецільових відвідувачів. Намагайтеся орієнтуватися не на кількість, а на якість трафіку, що залучається.

Причина 2. Неправильне подання інформації

Зверніть увагу на вміст вашого сайту. Інформація про товар має бути вичерпною та максимально розкривати властивості та переваги. Актуальною має бути інформація про доставку, наявність та вартість товарів.

Причина 3. Погана навігація сайту

Іноді потенційному покупцеві дуже складно розібратися у навігації сайту. Намагайтеся максимально спростити процес пошуку та купівлі товарів чи послуг:

застосування різноманітних фільтрів для пошуку товарів;
структурування каталогу з навігації;
наявність пошуку на сайті.

Причина 4. Не налагоджено систему контакту з клієнтом

Правильне використання точок зіткнення з клієнтом дозволить збільшити конверсію у рази. На сайті обов’язково повинні бути присутні віджети «Замовлення дзвінка» та «Онлайн-консультанта».

Причина 5. Невідповідність ціни із ціною конкурентів

Цінова політика є дуже важливою для відвідувачів. Серед представленого вибору потенційний покупець може вибрати вашого конкурента. Тому, якщо не слідкувати за цінами конкурентів, ваша ціна може бути неактуальною.

Причина 6. Тривалий час завантаження сайту

Ніхто не любить чекати довго, це стосується завантаження вашого сайту. Відвідувач швидше покине сайт до повного завантаження. Тому якщо швидкість завантаження вища за 1-2 секунди, необхідно подбати про усунення цієї проблеми.

Причина 7. Різноманітність вибору

Потенційний покупець вважає за краще порівнювати товари перед покупкою. Тому, якщо на вашому сайті недостатня різноманітність асортименту і немає функціоналу для порівняння товарів, він швидше за все вибере сайт ваших конкурентів.

Причина 8. Підвищення кількості відмов

Низька конверсія пов’язана з відмовими. Відмови, наприклад, пов’язані із залученням нецільового трафіку, з релевантністю запиту вхідної сторінки, зі швидкістю завантаження сайту. Тому, якщо ви помітили підвищення кількості відмов – рекомендуємо розібратися в причинах цього явища.

Надіслати питання

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свій телефон і ми безкоштовно проконсультуємо Вас