Створення логотипу сайту: 10 безкоштовних сервісів

detskii-logo

Практично, кожна організація має свій унікальний логотип. Він виконує важливу функцію – представляє компанію та виділяє її серед конкурентів. Логотип – це “обличчя” вашого бренду: він відображає місію та цінності організації. Це не просто зображення. Логотип — візуальна асоціація з вашим бізнесом. Тому важливо серйозно підійти до його створення.

Ваш логотип це те, як люди сприймають вас, і те, що допомагає відрізнити вас від конкурентів. Але в той же час люди оцінюють вас не за якістю та крутістю вашого логотипу, а за якістю вашого продукту чи послуги. Таким чином, ці речі не менш важливі.

— (с) Роберт Джонс, політик та бізнесмен

10 питань, які потрібно поставити собі перед створенням логотипу

Перед початком створення логотипу важливо провести попередній аналіз бізнесу, ніші, конкурентів.

Аналіз бізнесу

1 – Як би ви описали вашу компанію в 1-2 реченнях?

2 – Які довгострокові цілі компанії?

3 — Якими ключовими словами можна описати ваш бізнес?

4 – У чому цінність ваших продуктів та послуг?

5 – Яка ваша цільова аудиторія?

6 — Які логотип повинен донести до ваших клієнтів?

Дуже важливо відповісти на 5 і 6 питання: чим більше ви знаєте про цільову аудиторію, тим легше створити логотип, який люди зможуть закохатися.

Аналіз конкурентів

7 – Хто ваші головні конкуренти?

8 — Чому вони кращі/гірші за вас?

9 — Чим ви хотіли б відрізнятися від конкурентів?

Аналіз конкурентів має допомогти з’ясувати, чому логотипи конкурентів працюють/не працюють та не допустити створення схожого лого. Ви ж хочете бути оригінальними, правда?

Аналіз застосування логотипу

10 — Як і де логотип використовуватиметься більшість часу?

Після того, як ви визначилися з тим, що має відображати ваш логотип, рекомендуємо скористатися спеціальними сервісами для його створення.

Вам на допомогу ми підготували добірку безкоштовних інструментів для створення унікального логотипу та поспішаємо нею поділитися!

LOGO GARDEN

Logo Garden пропонує сотні шаблонів для різних індустрій. Тут же можна створити дизайн логотипу для візиток, сайтів, футболок, кухлів, смартфонів та інших варіантів розміщення.

 

DESIGNHIL

З Desidnhill зможете безкоштовно створювати професійний логотип для бізнесу. Цю платформу щодня використовують тисячі компаній та дизайнерів. Виберіть відповідний логотип і налаштуйте кольори, шрифти та текст на власний розсуд. Основною перевагою цього сайту є можливість організувати конкурс на створення логотипу для своєї компанії, зібравши в результаті унікальні роботи. Сервіс англійською мовою.

DESIGN FREE LOGO

Design Free Logo – інструмент для створення 3D логотипів. Ви можете вибрати з багатьох шаблонів і налаштувати дизайн під свої потреби. Цей сервіс дозволить виділитися на тлі конкурентів і привернути увагу.

FREE LOGO DESIGN

Просто введіть назву вашої компанії та виберіть індустрію. Інструмент запропонує вам логотипи шаблони. Також ви можете почати розробляти свій дизайн із нуля. Для цього натисніть кнопку “Start”. Безкоштовно можна завантажити лише маленьке зображення.

 

OBERLO LOGO MAKER

Цей простий та інтуїтивно зрозумілий онлайн-сервіс пропонує багатий вибір іконок, чотири варіанти розташування, 13 шрифтів та можливість змінювати колір тексту. Отримати готовий логотип можна електронною поштою.

 

UCRAFT

Ucraft – конструктор сайтів, який пропонує безкоштовний інструмент для створення логотипів. Тут ви знайдете широкий вибір іконок, форм та шрифтів. Щоб завантажити готовий дизайн у високій якості, необхідно зареєструватися.

 

LOGO MAKR

Цей безкоштовний інструмент для створення логотипів відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Однак він не може похвалитися таким же широким функціоналом, як описані вище інструменти. Безкоштовно можна завантажити лише логотип у низькій роздільній здатності. Інтерфейс англійською мовою.

 

MARKMAKER

Введіть назву своєї компанії та MarkMaker запропонує вам безліч варіантів лого. Відзначайте лайком ті варіанти, які вам подобаються, і інструмент запропонує вам лише відповідні дизайни. Як тільки ви знайдете те, що шукайте, відредагуйте логотип і безкоштовно скачайте його на комп’ютер.

 

LOGOEASE

LogoEase – сервіс, який дозволяє легко створювати різні логотипи. Щоб почати користуватися ним, натисніть кнопку Start your logo на панелі інструментів сайту та відкрийте редактор. Потім вибирайте шаблон, який можна змінювати: додати свій текст, вибрати шрифт, змінити масштаб, заповнити різними кольорами та багато іншого. Після цього залишиться завантажити файл з логотипом у форматі ZIP та використовувати його на своєму сайті або у блозі.

 

COOLTEXT

CoolText – дозволяє створювати ефектні логотипи досить простими засобами. Цей сервіс працює тільки з текстовими логотипами, але кількість можливих варіантів їх оформлення настільки велика, що ви точно знайдете собі щось до смаку. Тут ви можете в пару кліків отримати результат, для якого вам знадобилися б години навчання і спеціальні програми. Завантажити логотип можна у різних графічних форматах, включаючи PNG, JPG та GIF. Ви також можете створити кнопки для ваших сайтів і завантажити різноманітні шрифти з величезного списку.

 

ONLINE LOGO MAKER

Цей редактор справляє враження завдяки своєму дизайну та числу доступних функцій. Створення логотипу включає вибір з великої бібліотеки сервісу необхідних елементів, додавання написів, а потім їх редагування і налаштування. Зберігати логотип можна у форматі PNG. Зрозуміло, платний тариф передбачає набагато більшу бібліотеку елементів та додаткові функції.

Не завжди подібні послуги вирішують конкретну проблему. Процес створення логотипу, від ідеї до якісної реалізації, – це і аналіз конкурентів, і занурення в бізнес, і розробка концепції, яка відображатиме цінності компанії. Креативні ідеї народжуються у нашому агентстві.

 

 

Надіслати питання

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свій телефон і ми безкоштовно проконсультуємо Вас