ТОП-10 кращих сервісів для SEO-просування сайту у 2022 році

BC63C2A5-8281-4BEF-B05E-391062DA19EA

CЕО-оптимізація сайту – це ретельне опрацювання ключових слів. Навіщо треба це робити? Щоб підняти сайт у десятку перших ресурсів, які бачить користувач на головній сторінці пошукового запиту. Це дозволяє збільшити охоплення, тобто кількість відвідувань сайту, а також його органічний трафік — потенційні клієнти залучатимуться завдяки переходу на посилання з пошуковика.

Кому необхідне SEO-просування

Іншими словами, яким сайтам потрібна максимально можлива кількість відвідувань. Це може бути:

  • Інтернет-магазин, сайт сервісів (продуктів, послуг);
  • ресурс новин;
  • форум; сайт для обговорень;
  • багатосторінковий сайт-візитка, корпоративний ресурс;
  • дошка оголошень та інше.

Пошукова оптимізація включає безліч важливих аспектів. Тому інструмент для цього завдання підбирати слід ретельно і не поспішаючи. У цій статті зібрані найкращі сервіси для СЕО-оптимізації, яким можна довіряти.

Сервіси для SEO-аналізу сайту

Google Search Console

Ще один безкоштовний сервіс, але вже від іншої пошукової системи – лідера пошуку та реклами Google. Виразно рекомендований для використання для тих компаній, які бачать своє майбутнє та “неоране поле” у цьому інтернет-пошуковику.

Ресурс допомагає в оцінці загального стану вашого сайту, пошуку помилок та їх усуненні. Прямо в Консолі є різні СЕО-функції – додавання URL для більш зручного та швидкого індексування сайту, розробка AMP-сторінок для оптимізації інтернет-джерела, контроль вхідних посилань та багато іншого. Інтеграція в пошукову систему Google із цим сервісом пройде максимально успішно.

Google Analytics

Аналог Яндекс.Метрики, покликаний надати детальних звітів про відвідуваність сайту. На сервісі ви можете знайти всілякі лічильники, які надають інформацію в наочному вигляді для швидкого та зручного орієнтування.

Завдяки Аналітиці можна швидше помітити конверсії, відмови та час перебування користувачів на сайті, а також чим це було зумовлено. Можлива інтеграція сервісу з іншими Google-інструментами (наприклад, реклама Google AdSense, а також Search Console).

Rookee

Залежно від обсягу необхідних послуг, може стягуватися плата за використання цього сервісу. Rookee автоматизує просування, вивільняючи час для більш важливих справ, наприклад для аналізу сайту і виведення його на новий рівень. Сервіс пропонує великий спектр послуг для просування та оптимізації будь-якого веб-ресурсу шляхом повної автоматизації всіх рутинних операцій без погіршення якості сайту.

Rookee може стежити за репутацією вашого сайту, тобто регулювати, які про нього розміщуються відгуки. Це особливо важливо, якщо ви новачок на веб-арені і хочете чесно завоювати довіру відвідувачів. Крім того, сервіс надає безкоштовного SEO-помічника, який детально розбирає ваш сайт і вказує на ті помилки, які терміново потрібно виправити. Завдяки ньому можна інтегрувати ваш ресурс у будь-яку пошукову систему та вивести її на перші рядки під час запитів.

SimilarWeb

Базовий набір послуг цього сервісу безкоштовний. Його можна використовувати як аналіз конкурентів. СиміларВеб наочно відображає всі ключові фрази, органічні та платні слова, а також точково виявляє інтереси аудиторії та аналізує джерела трафіку. За отриманими статистичними даними, сервіс порівнює ваше джерело з іншими веб-сторінками, що дозволяє шліфувати ваш веб-ресурс до SEO-досконалості!

MegaIndex

Згідно зі своєю назвою, сервіс проводить МЕГА-дослідження не лише самостійно, а й залучаючи сторонні сервіси. Все це дозволяє проводити якісний аналіз індексації сайту, його видимість у всіх (або потрібних) пошукових системах.

МегаІндекс має можливість робити прогнози про можливий приріст трафіку, якщо буде проведена оптимізація ресурсу. Крім статистики видів трафіку, сайт відображає дані про ключові слова та проводить якісний аналіз конкуренції, порівнюючи ваше джерело зі сторонніми.

SerpStat

Сайт проводить комплексний аналіз вашого джерела на його оптимізацію та пошукові позиції, потім порівнює його з конкурентами та виявляє “прогалини”, над якими варто попрацювати. Надаються інструменти регулювання ключових фраз. Особливістю сервісу є можлива пошукова перевірка на запити з різних регіонів та систем.

Ahrefs

Цінне джерело для покращення вашого веб-сайту. Об’єднує у собі всі необхідні SEO-оптимізації інструменти. Тут ви можете миттєво провести аналіз конкурентоспроможних сайтів, перевірити продуктивність свого ресурсу як загалом, так і за окремими сегментами (зображення, зовнішні та внутрішні посилання, текст тощо).

SEO SiteCheckup

Підійде для експрес-аналізу сайту, що можна зробити, просто вбивши електронну адресу у відповідний рядок. Сервіс надає можливість розпізнавати помилки та редагувати їх “не відходячи від каси”.

Завдяки SEO-рекомендаціям, які ви знайдете на цьому сайті, можна зробити грамотну оптимізацію вашого джерела, зміцнити його захист та прокачати сервер, а також зробити зручним для використання з мобільних пристроїв. Особливі рекомендації сайт видає для так званих мега-тегів або назв сторінок з якісним обґрунтуванням цієї точки зору. SEO SiteCheckup допоможе виявити середню швидкість завантаження сайту та багато іншого.

KeyCollector

Функціонал розширений, але платний. Сервіс комплексно збирає та дозволяє швидко аналізувати пошукові запити. Також сайт надає докладну статистику про становище вашого джерела в пошукових системах і рекомендує зробити необхідну перелінкування всередині ресурсу.

Netpeak Spider

Кожен, хто коли-небудь працював із даним СЕО-інструментом, може виділити незліченну кількість плюсів цього сервісу. Один із них — простота використання навіть для новачків. Крім найважливіших функцій для пошукової оптимізації, Netpeak Spider має широкий спектр налаштувань синтаксичного аналізу текстів, а також великим функціоналом зі збирання різних даних.

Надіслати питання

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свій телефон і ми безкоштовно проконсультуємо Вас