Топ-5 інструментів підбору палітри кольорів для сайту

pic_37

Кольорова палітра сайту – це кілька відтінків, які будуть застосовуватись у дизайні. Вона дозволяє зробити гармонійний дизайн, в єдиному стилі, а також полегшує роботу веб-дизайнеру. За основу зазвичай беруть готову палітру з урахуванням фірмового стилю, але коли його немає, єдиний вихід — створювати самостійно. Робити це потрібно на етапі, коли готовий прототип, оскільки зрозуміло, які елементи розташовуються на сторінках і скільки знадобиться відтінків. Інструменти підбору колірних схем спрощують розробку дизайну сайту: ми вибрали найпопулярніші та найзручніші.

ColorSpace

Сервіс підійде тим, хто вже визначився з основним кольором, є брендбук із фірмовими кольорами, але залишилося визначитися із додатковими. Просто шукайте колір прямо на колірному колі і сервіс за лічені секунди покаже величезну кількість палітри кольорів, а вам потрібно буде вибрати найбільш підходящі з них.

Сайт – mycolor.space

Adobe Color CC

Зручний інструмент, що має гнучкі налаштування, його любить дизайнерське ком’юніті з кількох причин: колірні комбінації можна зберігати у власній бібліотеці. Якщо ви новачок в дизайні і поки що важко вибрати щось самостійно, то використовуйте вже готові палітри інших користувачів інтернет-спільноти, налаштовуючи їх під свої завдання. Тут є добре налаштована фільтрація за темами, популярністю, частим використанням, а можна не ставити критерії. Якщо у вас накопичилися палітри кольорів, можна поділитися ними з іншими користувачами сервісу. А ще можна вибирати потрібні відтінки, застосовуючи RGB, CMYK, HSV та LAB (колірні моделі). Сервіс доступний на iPhone, iPad, смартфонах та інших пристроях Android.

Приклад колірного рішення

Сайт – helpx.adobe.com

Khroma

Цей інструмент працює за іншим принципом: спочатку вам потрібно вибрати улюблені кольори, щоб нейронна мережа запам’ятала їх. Після того, як ви завершите вибір, сервіс переробить інформацію та запропонує персоналізовані комбінації кольорів на основі ваших уподобань.

Тільки не вибирайте однакові варіанти, тому що вам все одно буде запропоновано додати ще щось для більш точного результату. У Khroma можна здійснювати пошук за назвою, відтінком, типом кольору, а також за HEX-, RGB-кодом. Ще одна перевага цього сервісу – денна та нічна тема, щоб дизайнер міг комфортно працювати, будь-коли

Сайт – khroma.co

Coolors

Ви отримуєте випадкову палітру з 5 кольорів, як тільки ви заходите на сайт. Далі можна генерувати випадкові комбінації (натискаєте на пробіл) і якщо сподобався будь-який колір, необхідно його вибрати – просто натисніть на нього. У системі можна задавати свої кольори та змінювати відтінки, які не сподобалися. Але найцікавіше, що тут є, це функція розкладки зображення за кольорами: ви завантажуєте фотографію або ілюстрацію, а сервіс розкладає її на палітру, яку ви можете редагувати так, як хочеться.

Сервісом можна користуватися і на смартфоні, що зручно, наприклад, коли потрібно швидко вибрати варіанти кольорів для сайту і відправити дизайнеру.

Сайт – coolors.co

Material Color Tool

Сервіс, який дуже зручний для веб-дизайнерів: якщо ви вже визначилися з колірною схемою, то її легко тут же “приміряти” до веб-сторінки та зрозуміти, чи тішить результат. Система була розроблена Google і використовується також розробниками, які знаходять цікаві рішення для власних інтерфейсів, безліч шрифтів і хорошу базу іконок. Одна з найважливіших функцій системи це можливість визначити, чи буде колірна тема мати високий рівень доступності і швидко зчитуватися користувачами.

Сайт – material.io

Надіслати питання

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свій телефон і ми безкоштовно проконсультуємо Вас