Як складається картка товару

Знімок екрана 2022-10-30 204858

Поставте себе на місце вашого потенційного клієнта та зрозумієте, що не завжди гарний дизайн головної сторінки мотивує його на дію. Він може навіть не відвідати її, тому що у пріоритеті для будь-кого, хто хоче придбати товар чи послугу, прочитати його докладний опис, побачити більше інформації про те, що саме пропонує ваша компанія. Якщо картка товару не задовольнить його інтерес та залишить запитання, то він закриє ваш сайт і відправиться до ваших конкурентів, які, можливо, подбали та зробили опис карток товару відповідно до потреб клієнта.

Ефективна картка товарів

Головна помилка всіх власників інтернет-магазинів та інших сайтів у тому, що до невеликих описів їхньої продукції вони ставляться так, ніби це другорядний контент. Часто тексти для карток пишуть за копійки копірайтери-початківці, яких замовники знаходять на біржах фрілансу. Цей підхід стратегічно не продуманий, тому що людина, яка повинна написати тисячу текстів вам і десяти іншим подібним замовникам, не сильно замислюватиметься про якості тексту, що продають. У нього немає часу та достатньої фінансової мотивації, щоб поринути у тематику бізнесу та подивитися на ваші товари очима цільової аудиторії. Це буде рерайт типового тексту конкурента.

Хто тоді має підготувати контент до карток? В ідеалі ними має займатися копірайтер із досвідом, який також має досвід у маркетингу. Він не тільки зможе описати, чим привабливий товар, а й покаже, чому він кращий, навіщо клієнту купувати його саме тут. Конкурентними перевагами виділятися потрібно саме у картці — пам’ятаємо, що до головного клієнта не факт, що дістанеться. Бажано, щоб копірайтер міг працювати разом із SEO-фахівцем або за технічним завданням, яке підготовлено за участю SEO.

Створення картки товару

Перед тим, як створювати картку, потрібно визначитись, які завдання вона вирішує. По-перше, несе інформативну функцію: ціна, розміри та інші параметри, варіанти купівлі та доставки тощо. За допомогою візуального контенту шансів оволодіти увагою споживача набагато більше. Грамотне використання переваг допоможе визначитися клієнту, навіщо йому потрібен цей товар і підштовхнути до придбання акційних товарів або супутніх.

Як заповнювати картку товару

Існує особлива технологія, яка розповість про поведінку користувача на сторінці не менше ніж статистика від  Google. Це айтрекінг: вона полягає в тому, що спеціальний пристрій айтрекер та ПЗ до нього використовуються для тестування. Можна визначити, як рухається погляд користувача по сайту, сторінці. В результаті досліджень з’ясувалося, що багато хто проходить зоровий маршрут, що зовні нагадує “F”. Тому варто розмістити назву товару, фотографію або відео з ним, заклик до дії та інформацію про акцію цієї траєкторії. Але вона може змінюватись, коли користувач точно знає, за чим він прийшов. Збільшується швидкість руху погляду, він рухається більш непередбачувано. Але, за результатами досліджень, правий бік екрану цікавить користувача менше, ніж лівий — це можна враховувати.

Опис карток товару

Назву товару варто розмістити над його фотографією або праворуч від неї у верхній частині сторінки. Як уже говорилося вище, саме так переглядає користувач сайт — ліворуч, і так він відразу потрапив туди, куди йому було необхідно. Вкажіть вартість товару в магазині та на сайті, якщо вони відрізняються, а також додайте відсоток, який заощадить користувач під час онлайн-купівлі. Маркетплейси неодноразово проводили дослідження, які довели ефективність цього інструменту. Згадуйте тривалість гарантії, цілодобову роботу підтримки за допомогою графічних елементів – це допоможе акцентувати увагу і виглядатиме лаконічно.

Фотографії товарів або відео, де розповідається про те, як його використовувати, необхідно супроводжувати мотивуючими підписами, навіщо користувачеві купувати ваш продукт тут і зараз.

Крім основної інформації про товар, додавайте фотографії супутніх товарів, які можна придбати разом з основним товаром: для них потрібно вказати ціну та скласти невеликий опис.

Іноді на сайтах у картках немає можливості додати відгук чи поставити оцінку товару, що також впливає на сприйняття користувача. Йому важливо швидко ознайомитися з досвідом інших клієнтів, скласти свою думку, чи варто купувати товар, чи підходить йому. Тому, якщо у вашого конкурента користувачі можуть залишати коментарі до товарів, то більшість віддасть перевагу йому.

Ми сподіваємося, що у вас вийде скласти опис для карток самостійно, керуючись нашими порадами, але бажано все ж таки довірити опрацювання карток професіоналам.

Надіслати питання

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свій телефон і ми безкоштовно проконсультуємо Вас