Реклама в Google

Ми зробимо так, що вже сьогодні ви отримаєте нових клієнтів!

Google Ads

Традиційні рекламні формати з широким охопленням витісняє таргетована реклама, одним з найпопулярніших і найзручніших сервісів управління якої є Google Ads.

Таргетинг, зокрема Google Ads, не тільки приходить на зміну загальноприйнятим рекламним концепціям, але він також частково нівелює недостатню SEO-оптимізацію інтернет-ресурсів. Досягається це рахунок залучення трафіку у вигляді кампаній, заточених під потреби конкретного рекламодавця.

Подібні інструменти легко може дозволити собі навіть малий бізнес і майже не обмеженим знизу бюджетом.

Що таке Google Ads?

Цей майданчик грунтується, з одного боку, на великих даних користувачів, що збираються компанією протягом багатьох років. Мільярди користувачів з унікальними демографічними характеристиками та інтересами класифіковані та розподілені за багатьма групами за статистично значущими критеріями.

З іншого боку, це дві великі структури: Пошук та Контекстно-Медійна Мережа. Вони є середовищем, де кожен користувач отримує актуальну для нього інформацію від рекламодавців про їхні продукти та послуги на основі переваг та інтересів, властивих йому.

Адресуючи рекламу обмеженому колу людей із певними характеристиками, рекламодавець скорочує витрати ресурсів на залучення клієнтів у свій бізнес, а Пошук та КММ Google Ads допомагають йому з високою точністю відібрати таких користувачів із загальної кількості.

Пошукова реклама в Ads

Google відображає рекламні оголошення на сторінках пошукової видачі відповідно до введеного запиту.

Якщо користувач цікавиться оформленням візи перед відпусткою, у рекламних блоках він побачить кілька пропозицій від рекламодавців щодо допомоги із оформлення документів.

Google підбирає оголошення за допомогою складних алгоритмів, ключовими параметрами яких є якісна оцінка оголошень, що включає CTR та релевантність оголошення, ціна за клік, рейтинг оголошення та багато іншого.

Таким чином, у блоках платної реклами користувач побачить оголошення тих товарів та послуг, які найімовірніше задовольнять його потреби.

Контекстно-медійна мережа Google

Вона ж КММ, покликана демонструвати рекламу користувачам, які в даний момент і останнім часом не здійснювали пошукових запитів, але з ймовірністю будуть зацікавлені пропозицією.

КММ охоплює тисячі партнерських майданчиків, включаючи YouTube, що дозволяє, крім стандартних текстово-графічних оголошень, використовувати відеоформат пре-ролів, динамічні оголошення та інші формати.

Користувачі, які таргетуються через КММ, потрапляють до списків аудиторії. Вибір ґрунтується на демографічних та поведінкових характеристиках, які ставить рекламодавець на етапі створення кампанії. Це можуть бути студенти конкретного ВНЗ певного віку, які цікавляться загальним жанром кіно, тощо. Також аудиторія може формуватися з користувачів, які вже відвідали будь-який сайт і потрапили в аудиторію ремаркетингу, або схожих на них користувачів (Look-alike).