Що таке чорне SEO?

black seo Чорне SEO

Чорні методи оптимізації – це нелегальні методи SEO, що передбачають автоматизацію процесів, масовість та порушення основних правил, встановлених пошуковими системами. Основна мета чорної оптимізації – швидке захоплення позицій у топах видачі.

Кожен оптимізатор повинен розуміти, що вибираючи стратегію чорної seo-оптимізації сайту, він «допомагає» ресурсу потрапити під пошукові фільтри. Але багато хто вважає такі ризики цілком виправданими, враховуючи, який прибуток вони можуть принести.

Як застосовувати стратегію чорної seo-оптимізації?

Часто чорне SEO вибирають заможні користувачі, які не бажають довго чекати на результати просування. Яскраві приклади: файлообмінники ігор, софту, музики та фільмів. Також у цьому середовищі досить активно використовуються стратегії знищення веб-сайтів конкурентів.

Як чорне SEO використовується проти конкурентів?

  • Залишаємо пошукові системи запити про плагіат.
  • Розміщуємо посилання на неякісні зовнішні джерела.
  • Посилаємось на неякісні інтернет-ресурси у відгуках чи коментарях на сайті конкурентів.
  • «Скликуємо» бюджет конкурентів, якщо вони використовують контекстну рекламу.

Після таких дій сайт банять за правопорушення або видалять зовсім.

Що входить до чорної оптимізації?

Представимо Вам основний список того, що пошукові роботи вважаються чорною оптимізацією або пошуковим спамом:

  • Перевантаження контенту ключовими словами – більш-менш зрозуміло, текст складається практично лише з ключових слів. Контент безладний, не має чіткої статейної структури.
  • Схований/невидимий текст – текст статті для пошукача є невидимим кольором або розміром в один піксель, а користувачеві відображається інший текст. Відповідно, це спроба вбити двох зайців – і оптимізуватися і користувачеві щось зручно уявити.
  • Перевантаження мета-тегів ключовими словами – перестало бути актуальним з 2005 року.
  •  Дорвей – сторінки, оптимізовані під певний запит, що займають високі позиції у пошуку. Призначені для того, щоб перенаправляти користувачів на інші сайти.
  •  Статті, складені з уривків інших статей. Спосіб створення «оригінальних» статей механічно з’єднуючи окремі абзаци з різних статей з даної тематики. Такі прийоми використовуються, як правило, тому що переоптимізовані сайти швидко закривають, дорвеї викидають із пошуку, а тексти для них хоча б якісь та потрібні.
  • Машинні статті – статті, написані генератором текстів. Містять ключові слова під певний запит. Створюються з вищевказаної причини – швидко закривають переоптимізовані сайти.
  • Сторінки, чий контент не має жодного відношення до тайтла сторінки. Часто таким чином вводять в оману словники, які мають заголовок на якусь тему, але немає статті.За запитом “Ми не можемо знайти повну фразу, яку ви шукаєте” Google видав 13 мільйонів результатів сайту wordreference.com.
  •  Посилальні ферми (link farm). Група сторінок, що посилаються одна на одну і тим самим підтримують одна одну. Після оновлення алгоритму Google panda виявлення та закриття таких ферм стало відбуватися набагато оперативніше.
  •  Заховані посилання. Як і у випадку зі схованим текстом це посилання, які не бачить рядовий користувач, але бачить робот.
  •  Атака Сівіли. Створення безлічі схожих сайтів, розташованих на різних доменних іменах, але які містять схожий контент. Створення ілюзії, що на якісь ресурси посилається велика кількість різних сайтів. Назву метод отримав на честь Сивілл – пацієнтки з дисоціативним розладом ідентичності (роздвоєнням особистості).
  • Блоги зі спамом. Ведення блогів, що містять рекламу, щоб створити ілюзію того, що блог веде жива людина і ввести в оману користувачів. Часте явище, коли на запит на якийсь товар у перших рядках пошуковика випадає чийсь блог, де людина розписує те, як він цим товаром користувався і те, як він ним задоволений. Велика можливість, що це блог не рядового користувача, а спеціальний блог оптимізаторів. Тому перш ніж довіряти таким блогам і всерйоз сприймати написане там, краще почитати якісь записи, щоб переконатися в незацікавленості автора.
  •  Зламування сторінок/дублювання відомих сайтів.Копіювання матеріалу з відомого ресурсу для створення великого потоку, щоб потім перенаправити користувача на якийсь непов’язаний сайт або шкідливий сайт. Сюди можна віднести і використання дзеркал відомих ресурсів, які також крім чорних оптимізаторів використовують і хакери, для виманювання грошей та особистої інформації.
  •  Скупка прострочених доменів. Деякі посилальні спамери контролюють записи dns у пошуках прострочених доменів, робиться це для розміщення посилальних ферм. Замінюються сторінки з посиланнями на вигідні спамери.
  •  Вкидання куки. Процедура полягає в тому, що на певних сайтах користувачеві передаються куки, за допомогою яких відстежуються особисті дані користувача.
  •  Спам на форумах та в блогах – коментарі та пости наповнюються інформацією, вигідною оптимізатору, розміщуються посилання на ресурси, що продають. З введенням атрибуту nofollow це стає все складніше.
  •  Спам у вікіпедії. Спамери-оптимізатори використовують відкритість вікіпедії для створення вигідних статей, додавання рекламних посилань. Після того, як вікіпедія стала використовувати атрибут nofollow, зловживати вікіпедією для чорної оптимізації стало складно.
  • Переадресація. Перекидання користувача на будь-яку іншу сторінку без його відома. Для цього використовуються Javascript, META refresh теги, Flash, Java. У той же час 301 Redirect не вважається шкідливою переадресацією.

Надіслати питання

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свій телефон і ми безкоштовно проконсультуємо Вас