Як перевірити унікальність тексту. ТОП 3 сервіси

Чи важлива унікальність тексту в SEO

Де перевіряти унікальність текстів

Сервіси, що перевіряють унікальність текстів, називають антиплагіатами. У кожного з них свій алгоритм, тому при перевірці одного тексту в різних сервісах показники можуть відрізнятися один покаже унікальність 100%, а інший 85%.

Є три популярні антиплагіати.

1) Text.ru.

Це антиплагіат від біржі копірайтингу. Сервіс працює онлайн, доступний без реєстрації. Тексти перевіряють у порядку черги – для зареєстрованих користувачів перевірка йде швидше.

Творці не розкривають алгоритм роботи сервісу, але легко визначає неякісний рерайт із заміною кожного четвертого чи п’ятого слова. Також він зазначає, якщо в тексті змінили порядок слів та фраз або додали трохи нових. Крім перевірки унікальності, сервіс вказує на орфографічні помилки та перевіряє показники спаму та води.

Після перевірки ви отримуєте посилання на результат. Її можна надіслати замовнику.

Обмеження:

безкоштовно можна перевірити до 15 тисяч символів на день. Зареєстровані користувачі можуть перевіряти до 50 тисяч знаків щодня. Щоб зняти обмеження, потрібно купити пакет символів.

2. Advego Plagiatus.

Це антиплагіат ще від однієї біржі копірайтингу. Сервіс має дві версії: онлайн і десктоп — другу потрібно встановити на комп’ютер.

Advego розбиває статтю на десятки фраз, потім аналізує їх і текст цілком за трьома алгоритмами:

  1. Алгоритм шинглів. Перевіряє точні збіги фраз.
    Пошук лексичних збігів. Перевіряє схожість набору термінів та значних слів.
    Перевірка псевдоунікалізації. Перевіряє текст на заміну символів та синонімізацію.

Після перевірки програма показує два числа через слеш: 95%/68%. Перше значення – відсоток унікального тексту. Для його підрахунку від 100% забирають відсоток знайдених неунікальних фраз. Друге значення – відсоток оригінального тексту. Щоб порахувати його, від 100% забирають відсоток збігів за окремими словами. Хороший перший показник – від 90%, другий – від 70%.

Обмеження:

Онлайн-сервісом можуть користуватися лише зареєстровані користувачі. При реєстрації кожен одержує безкоштовно перевірку 3 тисяч символів. Символи можна купувати чи заробляти, виконуючи замовлення на біржі. Десктоп-додаток працює без обмежень.

3)Content Watch.

Онлайн-сервіс. Доступний усім охочим.

Розробники не розкривають, як Content Watch перевіряє тексти, але пишуть, що він працює за спеціально створеним алгоритмом, що вміє визначати рерайт. Сервіс шукає сторінки, які містять повні або часткові копії тексту: що більше збігів знайде, то нижче буде унікальність.

Обмеження:
Є обмеження – на день можна перевірити до трьох текстів завдовжки до 10 тисяч символів. Щоб зняти обмеження, можна купити передплату.

Надіслати питання

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свій телефон і ми безкоштовно проконсультуємо Вас