Як просувати картку компанії в Google My Business

Картка в Google My Business

Розкрутка сайту дуже важлива для грамотного та ефективного просування у бізнес діяльності. І варіантів розкрутки зараз досить багато – це може бути і сео-просування сайту, і створення картки в Google My Business. Останній варіант розкручування сайту відрізняється демократичною ціною.

Ось тільки компанії, які мають багато філій, не в змозі відстежувати всі нововведення цього зручного інструменту, тому можуть виникнути труднощі з актуалізацією картки в GMB. Не знаючи всіх тонкощів та нюансів, Ви можете втратити свої позиції у пошукових системах. Однак є дієві способи, завдяки яким можна суттєво піднятися у пошуковій видачі та залучити клієнтів через Google Maps.

Чому варто приділити увагу?

  • Назва картки повинна включати ключові слова. Обов’язково переконайтеся, що картки мають природну, не рекламну видачу.
  • Якомога детальніше описуйте додаткові категорії, здатні максимально зацікавити цільову аудиторію. Наприклад, пишіть про особливості продукції або якість послуг.
  • Для ефективного розкручування веб-сайту та покращення віддачі від Google My Business по можливості щільніше заповнюйте свій профіль, розміщуйте в ньому якісні фотографії. Проведені експертами дослідження показали, що користувачі виявляють набагато більшу активність, коли компанія розміщує у своєму профілі якнайбільше зображень. В результаті телефонні дзвінки, запити, перегляди Google Maps значно збільшуються. Як показує практика, GMB істотно впливає позиції в пошукових системах.
  • Не забувайте працювати з відгуками користувачів. У Гуглі є спеціальна панель знань, де відвідувачі можуть отримати відповіді на свої запитання. Приділяйте цьому увагу. Деякі питання можуть формуватися лише користувачами або несумлінними конкурентами, і тоді можлива вказівка ​​недостовірних даних, що може вплинути на зниження релевантності картки. Щоб цільова аудиторія отримувала точну інформацію, забезпечте можливість отримувати у своєму профілі правильні відповіді на запитання, що часто задаються.

Замовляючи розкрутку сайту через Google My Business варто пам’ятати, що пошукова система орієнтується на найоб’єктивніший контент, який використовується для видачі організації під певні запити користувача.

Надіслати питання

Отримати безкоштовну консультацію

Залиште свій телефон і ми безкоштовно проконсультуємо Вас